OFERTA

BESTSELLERY

KATEGORIE

realizujemy zamówienia firmowe

RECENZJE

aktualności

realizacje indywidualne

Rodzina, ach rodzina! 🙂
Rodzina, ach rodzina! 🙂 "Z rodziną się najlepiej wychodzi na zdjęciach", "Bez rodziny, ni domu niepotrzebnyś nikomu", "Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej", albo za kabarecikiem Starszych Panów: "rodzina nie cieszy, nie cieszy gdy jest, lecz kiedy jej nie ma samotnyś jak pies". 🙂 Rodzina to temat rzeka. Zwłaszcza dla psychologów 😀 Rodzina, nasz dom (ten z czasów dziecięcych) jest źródłem wszystkiego. Ogromu naszych cech, nawyków, emocji. Nastawienia do świata, do ludzi, do wydarzeń. Tego, jak postrzegamy samych siebie, czego się boimy, jak funcjonujemy w społeczeństwie. Ojej, mogę wymieniać i wymieniać! Dlatego też ciężko nie poruszyć tematu rodziny wybierając się na terapię. 😉 Dla jednych rodzina to ciepełko domowego ogniska. Dla innych źródło trudnych emocji. Rodzinę mogą łączyć więzy krwi, ale można też ją stworzyć z wyboru. Relacje przyjacielskie potrafią zmieniać się w rodzinne, a te biologiczne - w zupełnie obce i odległe.  Rodzina ma tyle znaczeń i definicji! To nie tylko rodzice, dziadkowie, żona, mąż, dzieci, siostry czy bracia. Rodzina to po prostu ludzie bliscy sercu. I zwierzęta! Zwierzęta też 😻 Przynajmniej są w mojej definicji rodziny. Bez mokrego, kociego noska o poranku moje dni byłyby nieznośne! Czym jest dla Was rodzina? I jak jest ważna w hirarchii Rzeczy Istotnych Życiowo? 🙂 #instawtorek #instawtorek_kfs #wspierampolskiemarki #hanmade #handmadeinpoland #polskistyl #dziewczynykfs #kfs @kobiecafotoszkola #przytulnie #siostry #bliźniaczki #twins #kobiecość #kobiecośćtosiła #kobiecosctosila #journaling #journaladdicts #bulletjournal #bujo #bulletjournalpolska #bujoaddicts #journal #notebook #notes #notatnik #paperfreaks #showmeyourplanner #bujospread #bujocover
Podsumowania. Połączenie sentymentalizmu z refleksją.

Pomimo, że ten rok był trudny (myślę, że dla nas wszystkich) to był też dobrym rokiem. Pełnym ciepłych, przyjemnych wspomnień. Dziś, na jego końcu uśmiecham się szeroko. Wybieram same miłe rzeczy z tego roku i o nich będę pamiętała patrząc wstecz.

I dziękuję.

Za wspaniałych ludzi, którzy mnie otaczają. Zarówno w bliskim gronie, jak i tu - w świecie wirtualnym. Ludzie wokół są jak filary, które podtrzymują życiową równowagę. Bez nich podłoga robi się niestabilna i zaczynam się chwiać.
Dziękuję Tobie - kiedy to czytasz, że przychodzisz tutaj czasami i poświęcasz mojej małej pracowni swój bezcenny czas i swoje skupienie. To dodaje skrzydeł, radości i mobilizuje do dalsze pracy i wysiłku.
Za mojego Małża - towarzysza życiowej podróży. Największe wsparcie, skałę, miłość absolutną. 
Przyjaciół, rodzinę, papierowych korespondentów, nieznajomych uśmiechających się z pod maseczki na ulicy, co można zobaczyć w zmarszczkach wokół oczu.

Za odkrycie drutów (@marchnatka ❤ ) i wejście we wspaniały świat robótkowy swetrów i czapek. Uwielbiam go!

Za zaufanie, którym obdarzają mnie Klienci. Za to, że rękodzieło jest coraz bardziej doceniane i wspierane tak samo jak polskie marki. Cudowny trend!

Za całkiem niezłe zdrowie, za dobry humor, za energię i chęć do działania.

Za ciepłą zimę i za lato z basenem w ogrodzie.

Za wszystkie inspirujące osoby i profile dzięki którym dowiedziałam się nowych, fascynujących rzeczy, przeczytałam świetne książki i zrozumiałam trochę więcej.

Za maliny na balkonie (które nie dość, że się zazieleniły to jeszcze miały mnóstwo owoców! Dziękuję @tulipanek_flo )

Za różowy rower i za to, że bark się szybko zrósł po pierwszej przejażdżce 🙂

Za pyszne smaki, zapachy i kolory.

Ale chyba najbardziej dziękuję za to, że mogę żyć po swojemu, w zgodzie ze sobą, realizować w pracy pasję i robić to we własnej, ukochanej przestrzeni z Misią w tle ♡

Dziękuję za cały rok!
I życzę Ci cudownego 2021!!!

#instawtorek #instawtorek_kfs #wspierampolskiemarki #handmadeinpoland #polskistyl #podsumowanie #podsumowanie2020 #cats #kot #kitten #catsofinstagram 
#dziewczynykfs #kfs @kobiecafotoszkola #uśmiech
Podsumowania. Połączenie sentymentalizmu z refleksją. Pomimo, że ten rok był trudny (myślę, że dla nas wszystkich) to był też dobrym rokiem. Pełnym ciepłych, przyjemnych wspomnień. Dziś, na jego końcu uśmiecham się szeroko. Wybieram same miłe rzeczy z tego roku i o nich będę pamiętała patrząc wstecz. I dziękuję. Za wspaniałych ludzi, którzy mnie otaczają. Zarówno w bliskim gronie, jak i tu - w świecie wirtualnym. Ludzie wokół są jak filary, które podtrzymują życiową równowagę. Bez nich podłoga robi się niestabilna i zaczynam się chwiać. Dziękuję Tobie - kiedy to czytasz, że przychodzisz tutaj czasami i poświęcasz mojej małej pracowni swój bezcenny czas i swoje skupienie. To dodaje skrzydeł, radości i mobilizuje do dalsze pracy i wysiłku. Za mojego Małża - towarzysza życiowej podróży. Największe wsparcie, skałę, miłość absolutną. Przyjaciół, rodzinę, papierowych korespondentów, nieznajomych uśmiechających się z pod maseczki na ulicy, co można zobaczyć w zmarszczkach wokół oczu. Za odkrycie drutów (@marchnatka ❤ ) i wejście we wspaniały świat robótkowy swetrów i czapek. Uwielbiam go! Za zaufanie, którym obdarzają mnie Klienci. Za to, że rękodzieło jest coraz bardziej doceniane i wspierane tak samo jak polskie marki. Cudowny trend! Za całkiem niezłe zdrowie, za dobry humor, za energię i chęć do działania. Za ciepłą zimę i za lato z basenem w ogrodzie. Za wszystkie inspirujące osoby i profile dzięki którym dowiedziałam się nowych, fascynujących rzeczy, przeczytałam świetne książki i zrozumiałam trochę więcej. Za maliny na balkonie (które nie dość, że się zazieleniły to jeszcze miały mnóstwo owoców! Dziękuję @tulipanek_flo ) Za różowy rower i za to, że bark się szybko zrósł po pierwszej przejażdżce 🙂 Za pyszne smaki, zapachy i kolory. Ale chyba najbardziej dziękuję za to, że mogę żyć po swojemu, w zgodzie ze sobą, realizować w pracy pasję i robić to we własnej, ukochanej przestrzeni z Misią w tle ♡ Dziękuję za cały rok! I życzę Ci cudownego 2021!!! #instawtorek #instawtorek_kfs #wspierampolskiemarki #handmadeinpoland #polskistyl #podsumowanie #podsumowanie2020 #cats #kot #kitten #catsofinstagram  #dziewczynykfs #kfs @kobiecafotoszkola #uśmiech