DANE KONTAKTOWE:

E-mail: pracownia.zeszytow@gmail.com

Telefon: 605 598 745

Możesz też do nas napisać przez wiadomość na Facebooku!

Formularz kontaktowy:

Najczęściej zadawane pytania

Przed napisaniem wiadomości zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Najlepiej jest to zrobić przez formularz dostępny TUTAJ, ale równie dobrze opis notesu może być przesłany na nasz adres mailowy: pracownia.zeszytow@gmail.com.

Tłoczenie wykonujemy na większości materiałów, szczególnie tych na których nie ma możliwości nadruku (np. eko-skóra, winyl). Jest to proces, dzięki któremu na okładce pozostaje odciśnięty napis
(z wgłębieniem). Tłoczenie może być zrobione na sucho lub w kolorze (złoty, srebrny, czarny lub granatowy). Nie tłoczymy na lnie.

WAŻNA INFORMACJA: Tłoczymy czcionką bezszeryfową o wielkości 5,5 mm. Dostępne są litery, cyfry i podstawowe znaki. Żeby wytłoczyć grafikę lub inną/większą czcionkę, potrzebna jest do tego matryca, której jednostkowy koszt to około 150 zł/netto. Dlatego proponujemy tłoczenie z dostępnej czcionki.

Nie nadrukowujemy zdjęć/grafik z tłem na okładkach. Materiał – zwłaszcza len, który jako jedyny dobrze odzwierciedla kolory – ma swój własny odcień i nieregularną fakturę, nie jest w stanie odzwierciedlić zdjęcia 1:1 i nie wygląda to estetycznie.
Natomiast wszystkie grafiki bez tła – bez żadnego problemu!

W sklepie w zakładce “produkty personalizowane” są notesy, które zostały już uszyte, sklejone, docięte i czekają już tylko na oprawę. Nie ma możliwości „podmienienia” żadnej kartki, ani doklejenia niczego dodatkowego. W przypadku wyboru notesu z wkładem można zadecydować tylko o tym, jak będzie wyglądała jego oprawa. Można stworzyć notes z własnym środkiem, ale w zakładce “zamówienia indywidualne”.

Pracownia Zeszytów powstała z myślą o możliwości realizacji pojedynczego notesu, który będzie tylko jedyny taki na całym świecie, ale jednocześnie, współpracujemy z drukarniami i introligatorniami z którymi mamy możliwość działania na większą skalę. Dlatego można tu zamówić zarówno jedną sztukę, jak i tysiące egzemplarzy.

W tradycyjnych, twardych oprawach, grzbiet jest płaski i przykrywa szycie. Natomiast nasza, oryginalna propozycja to notesy, które są zszywane razem z okładką.
Środek może mieć 120, 160 lub 200 stron. Notesy te są zamykane na gumkę, żeby ułatwić użytkowanie. Okładka może być wykonana albo z papieru skóropodobnego (z możliwością nadruku i tłoczenia) lub z eko-skóry (tylko tłoczenie). Notes jest miękki i elastyczny.